Hlavní menu:

Vyhledávání:

Náhodný obrázek:

zauberflete106.jpg

Anketa:

Ušetříte ze svého platu?
Počet hlasů: 570

Kontakty:

Kategorie: Sborové akce

Koncertík v Salmovské literární kavárně v Salmovské ulici

Koncertík v Salmovské literární kavárně v Salmovské uliciKoncertík v Salmovské literární kavárně v Salmovské ulici č. 16 s Jardou Sitárem.


Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

Video: Pavel Novák

Vážené kolegyně a kolegové,
využívám našich webových stránek k poděkování za příjemně strávený večer plný písniček, veršů a prózy. Tento dík patří Zuzance Vernerové a Jardovi Sitárovi.
Koncertík, na který nás Jarda pozval, se konal dne 13. 2. 2010 v Literární kavárně v Salmovské, a věřte, že jsme se všichni těšili.
Jeho písničky známe pěknou řádku let, vždyť si je společně zpíváme při různých oslavách. Všechny je nejen sám složil, ale k většině napsal také texty. Vím, že jich stále ještě hodně leží v šuplíku a věřím, že brzy vyjdou na CD tak, jako těch 14, které v roce 2004 vydal s názvem KARLÍN MOJE LÁSKA. Bylo to přesně 2 roky po povodni, která Karlín (jeho bydliště) postihla. V té době také jeho kamarádka Anička napsala text s názvem Zůstaň, který na CD čte pan Radovan Lukavský.
Díky Zuzce jsme s panem Lukavským byli celý večer. Měla totiž tu čest a možnost s ním několikrát spolupracovat a proto její recitování jeho oblíbených básní Emanuela Frynta bylo úžasné. V druhé polovině využila kapitolu Vrůstáme do opery z knihy B. Bezoušky: Tajemství zákulisí. Všichni jsme se velice nasmáli. Zuzka nás nejen celým koncert provázela mluveným slovem, ale také zpívala. Jára totiž několik písniček napsal Zuzce, jak se říká, přímo na tělo. Například Loutky jsou v jejím podání naprosto nedosažitelné.
A kdo je doprovázel? Járova skupina BRADWA - tj. Jára + jeho bratr Milan Prodělal (povoláním slaboproudař).
Večer to byl opravdu oddychový a už teď se těšíme na další setkání.

Věra Polednová

Salmovska kavarna Salmovska kavarna Salmovska kavarna Salmovska kavarna Salmovska kavarna

print Formát pro tisk