Hlavní menu:

Vyhledávání:

Náhodný obrázek:

jakobin_9.jpg

Anketa:

Ušetříte ze svého platu?
Počet hlasů: 686

Kontakty:

Kategorie: Různé informace

Konkurz do sboru ND - tenor + bas

Možnost rozezpívání a práce s korepetitorem již od 12:00.

KONKURZ:

Hudební ředitel Opery Národního divadla Jaroslav Kyzlink vypisuje konkurzní řízení do operního sboru pro hlasovou skupinu tenor a bas. Předzpívání se bude konat ve čtvrtek dne 17.6. 2021 ve 13:00 ve sborovém sále historické budovy ND.

Požadujeme dvě operní árie nebo jednu operní árii a jednu píseň (z českého a světového repertoáru) a vlastní notový materiál.

Přihlášky s uvedením 2 konkurzních skladeb zasílejte na adresu:

a.mihalik@narodni-divadlo.cz

V přihlášce prosím uveďte vzdělání, délku praxe, adresu trvalého pobytu, trvalou a korespondenční adresu a telefonické + e-mailové spojení. K přihlášce přiložte strukturovaný životopis a zašlete seznam 2 děl, které předvedete.

Zaslanou přihlášku považujeme za závaznou a evidujeme ji v seznamu uchazečů. Uzávěrka konkurzu je v pátek 11.6. 2021. Potvrzení o negativním výsledku testu na Covid-19 ne starší 5 dnů nebo potvrzení o očkování striktně vyžadováno.

Po úspěšně vykonaném konkurzním řízení bude uzavření pracovního poměru předmětem následné vzájemné dohody se zaměstnavatelem.

We would like to inform you that auditions for the tenor and bass voice group of the National Theater Opera Chorus will be held on Thursday, June 17th at 13:00 in the historical building of the Prague National Theater. More information on www.opernisbornd.cz All prospective singers are welcome!

Vyřizuje:

Aleš Mihálik, tajemník sboru ND
tel.: +420 607830590
e-mail: a.mihalik@narodni-divadlo.cz

Operní sbor Národního divadla

print Formát pro tisk